Online SEMFEST a stanovačka 2021

Jednou z plánovaných letných akcií pre mládež je aj SEMFEST. Aj tento rok sa kvôli obmedzeniam uskutoční v inej podobe ako sme zvyknutí. Počas dvoch dní 2-3.júla môžete na YouTube kanáli Festival SEMFEST sledovať živé vysielanie SEMFESTU. Tešiť sa môžete na hlavné ranné a večerné programy a počas dňa si môžete vypočuť zaujímavé semináre, či životné príbehy, môžete si oddýchnuť pri obedňajšej pauzičke alebo urobiť si večeru s kamošmi na doraste či mládeži.

To čo nám chýba a veríme, že všetkým, sú osobné stretnutia. Preto pripravujem aj priestor, kde chceme pozvať našich dobrovoľníkov, mládežníkov dorasťákov na spoločnú SEMFEST Stanovačku, ktorá sa uskutoční v dňoch 15. – 18.júla 2021 v Brezovej pod Bradlom. Nebude to klasický festival, ale skôr stanovačka s programom, opekačkou, či takou malou postcovidovou pracovnou terapiou – chceme byť skrátka spolu.

Všetky informácie ohľadne SEMFEST ONLINE alebo SEMFEST Stanovačky 2021 či ďalších našich aktivít nájdete na našej webovej stránke www.sem.skwww.semfest.sk, na instagramoch @semfest  – @_sem.sk a na facebooku SemFest.

Jozef Šimek, predseda SEM