3. VEČER MISIJNÝCH DNÍ VD 2021

Dnes 29. 8. 2021 o 18. 00 pokračujú posledným večerom online Misijné dni VD ECAV na Slovensku s témou „Extrémne premeny“.

Čaká Vás 2. misijný večer z Dvorany Evanjelického kolégia v Prešove. Na tému „”Premena hodnoty života” (Mária Magdaléna) bude hovoriť biskup VD Peter Mihoč.

Hudobným hosťom večera je kapela KVD. Zaznie hymna tohtoročných MD VD 2021. Súčasťou programu bude aj krátky program pre deti, ktorý pripravil tím Detskej besiedky z Hanušoviec nad Topľou, ale aj naši tradiční moderátori s vtipnými scénkami.

Vzhľadom na podmienky nového semaforu pre kultúrne podujatia vymedzené § 1 ods. 1 písm. a) až d) zákona SNR č. 96/1991 Zb. o verejných kultúrnych podujatiach ako aj dobrú pandemickú situáciu v Prešovskom okrese (zelená farba – monitoring) sa budú online Misijné dni konať pre účastníkov podujatia v režime „Základ“, teda iba s podmienkou prekrytia dýchacích ciest počas celej doby trvania podujatia. V prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) je osoba povinná zostať v domácej izolácií; ak sa u osoby prejavia príznaky akútneho respiračného ochorenia, je potrebné telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára a opustiť miesto kultúrneho podujatia; platí aj zákaz podávania rúk. Pri príchode je povinný sa každý účastník zapísať do pripraveného zoznamu a uviesť meno a priezvisko ako aj telefónny kontakt.

Tešíme sa na Vás.

Online prenos môžete sledovať na YouTube kanáli VD ECAV:https://youtu.be/NLD2SeP8JjU