Začal Národný týždeň manželstva

Prijmite pozvanie organizátorov kampane Národný týždeň manželstva na sériu pohodovo-náučno-romanticko-zážitkové večerov v mestách po celom Slovensku. Pestrý program k téme „Odkaz“ počas „valentínskeho“ týždňa 13. – 19. februára 2023 pripravil aj prešovský tím NTM (viac o programe na plagáte). Organizátori veria, že každý pár si niečo v ponuke pre seba nájde. V rámci podpory Národného týždňa manželstva bude počas celého týždňa osvietené priečelie budovy Radnice v Prešove a Vodárenskej veže načerveno.

Prešov (znovu)ožije odkazmi…

… pretože po dvoch ročníkoch online programu to bude opäť naživo!

Na podujatí participujú organizácie a inštitúcie rôznych zameraní. Hvezdáreň, planetárium, kiná, divadlá, knižnice či múzeá, sľubujú pestrý kultúrno, športovo, ale aj duchovne ladený program. Inak povedané, outdoorové, interiérové aj virtuálne priestory sa zas budú využívať naplno!

Akčnejšie páry si na svoje prídu počas dobrodružnej prechádzky s Actionbound. Alebo v rámci Zimnej Výzvy už možno vo veľkom zdolávajú výstupy a odhaľujú pozoruhodné krásy severovýchodného Slovenska, o ktorých možno ani len netušili.

Vhupnúť môžete nielen do trekingových, ale aj tanečných topánok na Tanečnom večery s jedinečnou atmosférou v priestoroch prešovskej M Arény.

Pre romantikov je pripravený Klavírny večer v kaviarni Čukoláda. Veď už len predstava nechať sa unášať očarujúcim spojením lahodných tónov s ešte lahodnejšou chuťou čokolády musí byť prísľubom čarovného večera. A to sa ešte nespomínalo Rande priamo pod hviezdami… v planetáriu.

Krajská knižnica a múzeum v Prešove pozývajú na odborné aj zábavné prednášky, ktoré hýbu manželstvami.

Pre tých, ktorí sa na NTM nemôžu zúčastniť osobne, je dostupná online služba ponúkajúca individuálne a párové poradenstvo pre manželov s názvom Dobrá rada, ktorá sa stala už pevnou súčasťou ponuky kampane.

Vzácne odkazy pre manželstvo zaznejú aj na iných miestach Prešovského samosprávneho kraja – na besedách a podujatiach v popradskej knižnici, v Kaštieli v Humennom alebo vo vranovskej knižnici.

Sociálne siete, facebook a instagram NTM sú aj naďalej veľmi atraktívnymi platformami pre súťažechtivé páry aj jednotlivcov! Mimoriadne obľúbená je Veľká Fotosúťaž o lákavé ceny alebo Minisúťaž Na minútku o manželstve. Webová stránka NTM informuje o špeciálne pre kampaň vytvorených  manželských zľavách – v reštauráciách, čokoládovniach, kaviarňach, kníhkupectvách… Viac informácií nájdete na webovej stránke www.ntmpo.sk a sociálnych sieťach kampane.

Zapojte sa a pošlite tak do sveta odkaz o vašom vzťahu a manželstve!