Fotosúťaž

Občianske združenie Ži(vé) vzťahy v spolupráci s Prešovským samosprávnym krajom v rámci Národného týždňa manželstva (NTM) vyhlasujú FOTOSÚŤAŽ na tému: „Odkaz.“ Zapojiť sa môžu všetci obyvatelia Prešovského kraja, ktorí manželstvo žijú, obdivujú, podporujú alebo  plánujú.

Stačí poslať autorskú fotografiu, ktorá bude vyjadrovať túto tému spolu s názvom fotografie, ktorý vysvetlí „odkaz“ témy registrovanej fotografie cez formulár (do stredy 15. februára 2023): https://www.ntmpo.sk/fotosutaz-2023/

Zapojíte sa tak do súťaže o hodnotné ceny, ukážete svetu vašu tvorivosť a podporíte Národný týždeň manželstva. Svoje foto príspevky môžete posielať od 10. februára do stredy 15. februára 2023. V nedeľu, 19. februára organizátori súťaže vyhlásia 15 výhercov v kategórii:  cena odbornej poroty, cena predsedu PSK, cena primátora mesta Prešov a cena sympatie (fotografia s najväčším počtom like-ov na FB). Zaslaná fotografia musí byť s minimálnym rozlíšením 3000px na dlhšej strane  z dôvodu plánovanej putovnej výstavy z vybraných fotografií.

Všetky fotografie budú zverejnené v piatok 17. februára 2023, kedy odštartuje aj možnosť like-ovania na Facebook-u. Presné pravidlá fotosúťaže nájdete TU. Tak hľadajte, tvorte, foťte a posielajte!  

Podujatie prebieha pod záštitou predsedu Prešovského samosprávneho kraja Milana Majerského.