POZVÁNKA: Webinár SEM „Autentické vzťahy“

Ozývame sa ti zo SEMu s jednou zaujímavou ponukou. Chceme ťa osobne pozvať na webinár pre vedúcich dorastov, mládeží, skupiniek, proste tých, ktorí stoja v nejakej zodpovednosti a službe mladým (Ako preukazovať lásku a budovať autentické vzťahy).

Tento webinár bude zameraný aj trochu prakticky. Bude sa totiž točiť okolo lásky – a tá je veľmi praktická.

Veď bez lásky a záujmu aj tie najlepšie stratégie, plány, či naše mládežnícke programy zlyhajú. Je ľahšie nadviazať kontakt, mať záujem i milovať niekoho, koho už poznáme, je nám sympatický, niečo sme už spolu zažili, či máme spoločný názor alebo nám “reže” do partie.  Žiaľ aj milovať a mať záujem jeden o druhého nie je samozrejméa musíme sa to učiť. Potrebujeme sa zaujímať aj o tých, s ktorými to ľahko nejde, či sú tak trošku mimo nášho radaru záujmu a okruhu priateľov, či sedia niekde bokom na mládeži, či ich možno ešte nepoznáme.

A vlastne ako to v našom živote funguje? Ako sa nám darí napĺňať tento Ježišov príkaz – milovať? Už si premýšľal nad týmto nečakaným a jasným slovom od Pána Ježiša?

Na tomto webinári sa chceme spolu povzbudiť a pozrieť sa na to tak trochu aj prakticky. Spolu sa pokúsime urobiť krok von z našej komfortnej zóny a budeme sa učiť ako preukazovať lásku a budovať autentické vzťahy, aj keď sa nám to zdá v tejto korona situácii nemožné.

Veríme, že si nájdeš čas a pripojíš sa k nám v sobotu 21.novembra o 19:00hod. cez ZOOM. Rečníkom  bude Peter Michalčík. 

LINK na  Zoom webinár: https://zoom.us/j/91313894927

Tešíme sa na stretnutie s tebou.

PS: Prosíme povedzte o webinári aj ďalším služobníkom vo vašom zbore, či okolí. Ďakujeme.  

Tvoji  SEMáci.