EXTRÉMNE PREMENY

Milí priatelia a priaznivci podujatia Misijné dni, s  radosťou vás pozývame zažiť spoločenstvo Ducha, Božieho hlasu, otvorených rozhovorov a tiež stretnúť nových aj dlhoročných priateľov, v termíne od 27. do 30. augusta 2020 v Starej Ľubovni. 

Aj tento rok organizačný tím pripravuje zaujímavý duchovno-spoločenský program. Hlavná téma „Extrémne premeny“ poukáže na dôležitosť premien, ktoré sú začiatkom nových rozhodnutí, spôsobu života, aj nových vzťahov. Šesť biblických postáv, v živote ktorých tzv. „butterfly effect“ Božieho Ducha spustil premeny vnútra, celých rodín, manželstiev, dokonca aj národov a takto priniesol novú realitu života. 

Práve motýľ sa stane vzácnym symbolom tohtoročných Misijných dní Východného dištriktu 2020, nakoľko jeho premena – metamorfóza z húsenice – hlboko zvýrazňuje prerod a je príkladom extrémnej zmeny. Pripravená je bohatá mozaika seminárov, panelová diskusia so zaujímavými hosťami, program pre všetky vekové skupiny.

Veríme, že prijmete túto výzvu od najlepšieho Trénera všetkých čias, ktorý aj v dnešných časoch pozýva k extrémnym premenám a novým podobám života.

Prihlasovanie beží do 10. augusta 2020. Viac na www.vdecav.sk/dni.