Život v kocke

Edukačno-misijné centrum ECAV pozýva neordinovaných na duchovné cvičenia pod názvom
Život v kocke / 1. – 3. apríl 2022, Janoškov dom.

 

     Duchovné cvičenia  nadväzujú na tradíciu, ktorá v Evanjelickej cirkvi na Slovensku existovala už v 90. rokoch 20. storočia. Víkendový program v priestoroch Janoškovho domu pri Liptovskom Hrádku bude viesť Jaroslav Petro, farár cirkevného zboru v Obišovciach.
„Na pobyte sa môže zúčastniť každý, kto túži upevniť svoj vzťah s Pánom Ježišom Kristom v tejto neľahkej dobe,“ informuje organizátor EMC. Prihlásiť sa môžu aj manželské páry, duchovné cvičenia v tomto formáte však nie sú vhodné pre deti a mládež do 16 rokov. Vzhľadom na programovú kontinuitu je možné zúčastniť sa len na celom pobyte.

Maximálny počet účastníkov je 20 (v prípade väčšieho záujmu ponúkne EMC ďalší termín).

     Prihláška je platná, ak záujemca uhradí poplatok za pobyt na účet EMC ECAV. V cene 65 € na osobu je zahrnuté ubytovanie, strava a  organizačno-režijné náklady. Potvrdenie o úhrade je potrebné poslať do 29. marca 2022.

     Organizátor si vyhradzuje právo presunúť duchovné cvičenia na iný termín v prípade, že bude zariadenie využívané na ubytovanie utečencov z Ukrajiny (alebo pri zmene pandemických opatrení). Prípravou duchovných cvičení Život v kocke je poverený Stanislav Grega, vedúci EMC ECAV.

 

-emi-

 

Viac informácií: www.ecav.sk alebo na fb stránke: EMC ECAV

foto – Pexels.com